Autodiagnostika

Autodiagnostika Tallinnas, diagnostika, autoremont Tallinnas, autoteenindus

Autodiagnostika Tallinnas

Selleks, et viga või probleemi parandada, tuleks kõigepealt teada saada milles viga seisneb. Armatuurlaual süttinud rikke indikaatortuli ei pruugi anda alati tegelikku ülevaadet rikke põhjusest. Autodiagnostika aitab kiirelt ja usaldusväärselt anda vastused teie sõidukil esinevate probleemide kohta, mis omakorda aitab spetsialistil paremini aru saada probleemi tekkepõhjusest.

Teostame kompuuterdiagnostikat kõikidele automarkidele. Elektrisüsteemide diagnostikat teostame nii Launch  kui ka Bocsh KTS 540 diagnostikastendidega. Diagnostikat teostame nii diiselmootoriga, kui ka bensiinimootoriga sõidukitele.

Sõidukile kompuuterdiagnostika maksab 25 eurot. Hind sisaldab käibemaksu.

Tulge läbi meie esindusest Tallinnas, Rabaküla 4/1 ja me hindame Teie sõiduki vead ja probleemid üle ning leiame lahenduse ka vajaminevate remonttööde osas.

Vaata ka meie teisi teenuseid: autoremont, avariiremont, mootoriremont, autohooldus, autodiagnostika, keevitustööd, konditsioneeri hooldus, kliimasedamete hooldus ja remont, täitmine, plekitööd, keretööd, rehvivahetus, rehvitööd, väljalaskesüsteemi remont, veermiku remont, veesõidukite remont ja hooldus, autovaruosade müük.